آمازون چطور آخر هفته‌ها بارها را بسته‌بندی می‌کند؟

پنجشنبه, آذر 13, 1393 - 13:19 توسط تحریریه بادبادک

روبات‌های آمازون هستند که سفارشات خرید شما را در تعطیلات انجام می‌دهند.

شاید شما تصور کنید که تمام خرید‌های ایام تعطیل در آخر هفته تمام می‌شوند، اما هنوز حجم بالایی از خرید باقی مانده که باید انجام شود. و وقتی مشتری به شکل آنلاین خرید می‌کند، مرکز اصلی فعالیت در مرکز انجام کار، محصولات را دسته بندی می‌کند و به خانه‌های شما می‌فرستد.

این فروشندگان برای بقا نیاز به خریدهای ایام تعطیل دارند. بیشتر این کارها توسط روبات‌ها انجام می‌شود، در بسیاری موارد روبات‌های ساخت  کیوا، یک تولید کننده که توسط شرکت آمازون در سال 2012 خریداری شده است، انجام میگرد. یک روبات کیوا کمتر شبیه مدل C-3PO است و بیشتر شبیه یک نیمکت صندوقی است که چرخ دارد. با سرعت در کف انبار حرکت می‌کنند، رف‌های کالاهای تجاری را بلند می‌کنند و به کسانی که مسئول بسته‌بندی  هستند می‌رسانند و سپس برای رسیدن به کامیون پخش کننده روی ریل انتقال دهنده می‌گذارند.

نحوه حرکت این روبات‌ها از راه رفتن انسان‌ها بسیار مفیدتر است. در یک انبار مخصوص، یک کارگر ممکن است در روز چند مایل، فقط برای برگشتن و بیرون رفتن برای پیدا کردن اجناس راه برود. در مسیر بیشتر ماشینی کردن امکانات، افراد در یک محل می‌ایستند، و روبات‌ها دوندگی‌ها را انجام می‌دهند. ماشین‌ها با برچسب‌های مشخص کننده که روی زمین زده شده‌اند راهنمایی می‌شوند و و می‌توانند هر کدام از رف‌ها را جداگانه برای تایید مسیر حرکت درست، اسکن کنند.

انسان‌ها همچنان مفیدترین نیرو برای بسته‌بندی اجناس هستند، بنابراین فعلا همچنان به عنوان  مهم‌ترین قسمت این معادله باقی مانده‌اند. کارهایی برای آموختن این کارها به روبات‌ها در حال انجام است، که باعث می‌شود در آینده استفاده از نیروی انسانی در این صنعت کاهش یابد.

ویدئوی این روبات‌ها را بیزینس‌ویک منتشر کرده است.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید