بازگشت هاروكى موراکامی با «کشتن فرمانده» "Killing Commendatore"

جمعه, دى 24, 1395 - 07:09 توسط تحریریه بادبادک

گوروشی» یا «کشتن فرمانده» از ششم اسفند (۲۴ فوریه) در ژاپن به دست علاقه‌مندان موراکامی خواهد رسید. این خبر را ناشر کتاب تازه موراکامی سه‌شنبه ۲۱ دی اعلام کرد. زمان انتشار کتاب تازه موراکامی در دیگر کشورها هنوز مشخص نیست.

در حالی که ناشر کتاب خبر از اثری متفاوت از کارهای پیشین موراکامی می‌دهد، خود نویسنده این اثر را داستانی عجیب توصیف کرده است.

موراکامی ۶۷ ساله به حضور در کانون توجه علاقه چندانی ندارد و اغلب به اظهارنظر درباره مسائلی چون صلح جهانی یا انرژی هسته‌ای بسنده می‌کند. او پس از اتمام تحصیلات همزمان با اداره کردن یک کلوب در توکیو نوشتن را آغاز کرد. رمان عاشقانه «جنگل نروژی» در سال ۱۹۸۷ نخستین اثر پرفروشی بود که نام او را به عنوان یک ستاره جوان در دنیای ادبیات مطرح کرد.

به گزارش خبرآنلاين، از آخرین آثار او می‌توان به «سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» اشاره کرد که سال ۲۰۱۳ در ژاپن منتشر شد. این نویسنده سرشناس سال ۲۰۱۴ مجموعه داستان کوتاهی با عنوان «مردان بدون زنان» به بازار کتاب عرضه کرد.

کتاب «۱کیو۸۴» یکی از طولانی‌ترین رمان‌های موراکامی است که سال ۲۰۰۹ منتشر و میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر جهان فروخته شد.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید