طب سنتی: سنگ کلیه و عفونت‌های دستگاه ادرای را با معجزه این گیاه درمان کنید

چهارشنبه, آذر 24, 1395 - 06:02 توسط تحریریه بادبادک

عصاره اورتیکا، محلولی خوراکی است که در شل شدن عضلات کلیه و مجاری اداری، و همچنین خروج سنگ کلیه تاثیر به‌سزایی داشته باشد.

این عصاره موجب افزایش گردش خون در کلیه شده و با به حرکت درآوردن عضلات کلیه به دفع سنگ کمک می کند. ترکیبات موجود در این گیاه مُدر بوده و این امر باعث تسهیل دفع سنگ می شود.

عصاره اورتیکا، خلط آور است و درمان بسیار خوبی برای سینه پهلو به حساب می‌آید و دم‌نوش این گیاه در درمان برونشیت و سرفه‌های سخت بسیار مفید است.

 محلول خوراکی اورتیکا، از پیکر رویشی گیاه گزنه تهیه شده است، مواد موثر این گیاه سبب افزایش حجم ادرار شده و از حبس شدن ادرار در مجاری ادراری جلوگیری می‌کند و با این اتفاق به دفع سنگ کلیه کمک می‌کند.

از دیگر خواص گزنه ضد باکتری بودن آن است، گزنه حرکت باکتری «ای‌کولی» را که مهم‌ترین عامل عفونت‌های ادراری است را کاهش داده و از تشکیل کلونی این باکتری جلوگیری می‌کند. آنزیم‌های موجود در عصاره این گیاه باعث کاهش التهاب در بدن می‌شوند.

‍شما می‌توانید از این عصاره ۲ بار در روز (صبح و شب)، هر بار یک قاشق غذاخوری میل نمایید و تا زمان درمان بیماری مصرف آن را ادامه داده و جهت پیشگیری از تشکیل سنگ نیز می‌توانید این عصاره را چندبار در هفته مصرف کنید.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید