کلک‌های آرایشی که به شما کمک می‌کنند تا پولتان هدر نرود

چهارشنبه, آذر 17, 1395 - 01:08 توسط تحریریه بادبادک

همه خانم‌ها دوست دارند که آرایش کامل و زیبایی داشته باشند و از محصولات مرغوب آرایشی استفاده کنند اما حساب بانکی همه آن‌ها بی‌انتها نیست و باید با حساب و کتاب خرید کنند. بعضی از محصولات آرایشی آن‌قدر گران هستند که بعد از یک‌بار خریدن آن‌ها لازم است ذره ذره از آن‌ها استفاده کنید تا به این زودی‌ها تمام نشوند.

در این‌جا ما به شما چند نکته درباره حفظ کردن پولتان در خرید لوازم آرایشی می‌گوییم.

 

۱- چطور مداد چشم خشک را به خط چشم مایع تبدیل کنید؟

همه ما می‌دانیم که استفاده از خط چشم مایع آسان‌تر و بسیار تر و تمیز تر از مداد چشم است. حالا برای این‌که لازم نباشد شما پول دوباره‌ای برای خریدن خط چشم مایع ندهید می‌توانید با استفاده از یک فندک نوک مداد را گرم کنید. جادو اتفاق می‌افتد حالا نوک مداد شما تبدیل به خط چشم مایع شده است.

 

۲- با رژگونه و پنکک شکسته چه کنیم؟

اگر می خواهید رژگونه و یا پنککی را که هنوز مقدار زیادی از آن باقی مانده اما بر اثر زمین خوردن پودر شده و شکسته دور بیاندازید دست نگه دارید!

شما هنوز می‌توانید لوازم آرایشی‌تان را حفظ کنید.

مقدرا کمی استون به قطعات شکسته شده بزنید و با یک قاشق روی آن را صاف کنید و اجازه بدهید یک شب بماند. صبح روز بعد شما یک رژگونه سالم با ظاهر جدیدی خواهید داشت.

 

۳- با ریمل خشک شده چه کنید؟

این یکی از مشکلات بزرگ خانم‌هاست. ریمل‌های گران‌قیمتی که با چندبار استفاده خشک می‌شوند. اگر شما بدانید که می‌توانید با این حقه از ریملتان تا مدت‌ها می‌توانید استفاده کنید.

همه کاری که باید انجام دهید این است که برس ریملتان را در یک فنجان آب گرم بچرخانید و چند دقیقه بگذارید بماند این کار هم از خشک شدن ریمل جلوگیری می‌کند هم به شما کمک می‌کند تا ریمل تمیزتر روی مژه‌های شما بنشیند.

همین‌طور اضافه کردن چند قطره، قطره چشم به داخل ریمل از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید