۵ راز زیبایی زنان فرانسوی

چهارشنبه, آبان 12, 1395 - 01:56 توسط تحریریه بادبادک

این‌ها رازهای زیبایی هستند، زنان فرانسوی اعتماد به نفس به خصوصی در زمینه زیباییشان دارند. اما راز این اعتماد به نفس چیست؟
 

ما در این‌جا ۵ راز زیبایی زنان فرانسوی را برای شما بازگو می‌کنیم:
 

۱- زنان فرانسوی می‌دانند که هیدراته بودن پوست یکی از راه‌های سلامت پوست و مو است. 

یکی از توصیه‌های متخصصان پوست و مو این است که هر شب قبل از خواب و هر صبح بعد از بیدار شدن یک لیوان آب بنوشید. این سلاح مخفی زنان فرانسوی برای زیبا ماندن است.

زمانی که احساس گرسنگی زود گذری دارید ابتدا یک لیوان آب بنوشید در بسیاری از موارد این احساس گرسنگی نیست بلکه بدن شما به آب نیاز دارد.

 

۲-زنان فرانسوی می‌دانند که گردش خوب خون در بدن پوست را درخشان می‌کند.

آن‌ها از دوش آب سرد نمی‌ترسند، آب سرد گردش خون را در بدن بهبود می‌بخشد، پس آن را تبدیل به بخشی از زندگی روزانه خود کنید.

باز کردن منافذ پوست با آب گرم و سپس بستن آن‌ها با آب سرد اعصاب را دچار شوک می‌کند و به مغز پیغام هوشیاری می‌رساند و گردش خون را در بدن تسریع می‌بخشد.

 

۳- زنان فرانسوی راه و روش مادربزرگ‌ها را برای زیبایی به خوبی می‌دانند.

مادربزرگ‌هایشان این را به آن‌ها آموزش داده‌اند که هر شب پیش از این‌که به رختخواب بروند صورتشان را بشویند و از ماسک‌های ساده خانگی مانند گذاشتن قطعات خیار بر روی پوست و یا ترکیب توت فرنگی و عسل استفاده کنند. هم‌چنین آن‌ها به فرزندانشان آموزش داده‌اند که موهایشان را با آب سرد بشویند و پس از شستشو قطراتی سرکه و یا آب لیمو برای درخشان شدن موها به آن‌ها بزنند.

 

۴- زنان فرانسوی خورشید را دوست دارند اما از پوستشان در برابر آن محافظت می‌کنند.

آن‌ها هیچ وقت زدن ضدآفتاب به پوستشان را فراموش نمی‌کنند و حتی زمانی که در سایه هستند هم به همان اندازه به زدن ضدآفتاب بر روی پوستشان اهمیت می‌دهند.

 

۵- زنان فرانسوی موهایشان را زیبا و مناسب کوتاه می‌کنند، از عطرهای ملایم و دوست داشتنی غافل نیستند و هیچ زمان مرتب بودن را فراموش نمی‌کنند.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید