خانم‌ها برای پاییز آماده شوید: جدیدترین مدل‌های آرایشی ۲۰۱۶

يكشنبه, شهريور 28, 1395 - 05:05 توسط تحریریه بادبادک

مدل‌های آرایشی یکی از چیزهایی هستند که فصل  به فصل و سال به سال تغییر می‌کنند. هر فصلی متناسب با شور و حرارتش و یا رنگ‌هایش مدل آرایش خاص خودش را طلب می‌کند. 
پاییز رنگارنگ هم با رنگ‌های گرم و دوست داشتنی‌اش در راه هست. اما مُد امسال چه چیزی را برای پاییز امسال در نظر گرفته است؟

- سایه چشم‌های تیره 
برای این کار به ابزار خیلی خاصی نیاز ندارید، یک مداد و سایه چشم مشکی همه آن چیزی است که لازم دارید. این مدل آرایش برای کسانی که عاشق سبک‌های کلاسیک هستند بسیار مناسب است.

- رژلب تیره

فصل پاییز پر از رنگ‌های گرم است. برگ‌های سرخ و زرد درختان ارمغان طبیعت در این فصل است. پس برای این‌که در این فصل آرایشتان بیشتر به چشم بیاید بهتر است از رنگ رژلبی متفاوت با رنگ‌های فصل استفاده کنید. بهترین انتخاب تیره کردن رنگ لب‌هاست. فقط حواستان باشد زمانی که رژلب تیره استفاده می‌کنید چشم‌هایتان را زیاد آرایش نکنید.

- رژگونه گلبهی
عاشق سادگی در آرایش هستید؟ یک رژگونه گلبهی بردارید و گونه‌هایتان را با آن درخشان کنید. در این صورت نه تنها طبیعی به نظر می آیید بلکه با سایه روشنی که روی صورت تان ایجاد می شود، زیباتر از قبل نیز خواهید درخشید.

 

- رژلب قرمز
این معجزه آرایشی همیشه مُد است . اگر عاشق رژلب قرمزتان هستید، اصلا نگران نباشید پاییز هم می توانید از آن استفاده کنید.
اما این‌بار در روزهای پاییزی از رنگ مات آن استفاده کنید. برای این کار پس از زدن رژ با یک دستمال خشک برق رژلبتان را بگیرید تا درخشندگی‌اش را از دست بدهد.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید