بهتر است خانم‌‌ها این نکات آرایشی را بدانند

چهارشنبه, مرداد 6, 1395 - 05:23 توسط تحریریه بادبادک

 آرایش خوب و مهارت در زیباتر نشان دادن چهره هم فوت و فن‌هایی دارد که بهتر است همه خانم‌ها از آن‌ها با خبر باشند.
چند نکته از این رازهای آرایشی را با شما در میان می‌گذاریم تا شما هم در آرایش حرفه‌ای شوید.
۱- اگر می‌خواهید کرم‌پودر انتخاب کنید و البته می‌خواهید مطمئن شوید که رنگ درستی را انتخاب می‌کنید کمی از آن را روی گردن، مچ دست و یا پوست بازویتان امتحان کنید.
۲- اگر در کشیدن خط چشم مشکل دارید و همیشه به اصطلاح از خط بیرون می‌زنید همیشه یک سایه چشم سیاه کنار دستتان داشته باشید تا اشکالات خط چشم را با آن بپوشانید.
۳- برای از بین بردن حالت خستگی و خواب آلودگی چشم‌ها کمی سایه چشم روشن به گوشه داخلی پلک‌ها بزنید، کمی سایه روشن هم روی استخوان ابرو و زیر خط ابرو بزنید. تفاوت را احساس خواهید کرد.
۴- برای داشتن مژه‌های حجیم‌تر و بلند‌تر بعد از این‌که ریمل را به مژه‌ها زدید شانه ریمل را به صورت عمودی و با دقت به مژه‌هایتان بکشید.
۵-برای کشیدن خط چشم مایع یک چسب کاغذی را در گوشه چشمتان و در محل خط چشم بچسبانید تا خط صاف و مرتبی داشته باشید.
۶- برای مرتب کردن ابروها بعد از این‌که آن‌ها را برس کشیدید با یک مداد یا سایه تیره خط‌های بالا و پایین ابرو را مشخص کنید و داخل ابرو را کمی پر کنید، سپس با کانسیلر بالا و پایین ابرو را کمی روشن کنید.
۷- برای پوشاندن سیاهی زیر چشم می رژلب قرمز روی سیاهی بزنید و آن را خوب پخش کنید، سپس با کانسیلر روی آن را به خوبی پوشش دهید.
۸- برای برجسته‌تر نشان دادن گونه‌ها خط زیر استخوان گونه و قسمت بالای گونه در گوشه پیشانی را با پنکک تیره‌تر بپوشانید و روی استخوان گونه را رژگونه بزنید.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید