مربی تقلبی حیوانات باز هم خبرساز شد!

دوشنبه, خرداد 17, 1395 - 02:46 توسط تحریریه بادبادک

مرسده ملک شاهی را خاطرتان هست؟
مربی حیواناتی که به اسم نگهداری از حیوانات خانگی آن‌ها را مورد اذیت و آزار قرار می‌داد.
درباره مرسده ملک شاهی این‌جا بخوانید.
در ششم فروردین ماه ۱۳۹۵ انجمن‌های حامی حیوانات ویدئوهایی از این مربی تقلبی حیوانات پخش کردند که اقدام به کتک زدن و فحاشی  به حیوانات می‌کرد. در پی شکایت صاحبان  حیواناتی که توسط این زن نگهداری می‌شدند  پلیس در صدد دستگیری او برآمد که پیش از رسیدن پلیس او از منزل مسکونی‌اش متواری شده بود.
ملک‌شاهی سپس در مصاحبه‌ای با رادیوفردا گفته بود که او در آن برهه زمانی دچار مشکلات عاطفی بوده و روزهای سختی را می‌گذارنده است. حالا  نزیدک به ۹۰ روز از آن روزها گذشته است و مرسده ملک‌شاهی باز هم خبر ساز شده است.
او دوباره فیلم‌ها و فایل‌های صوتی را در اینترنت منتشر کرده است که در آن‌ها اقدام به فحاشی و تهدید حیوانات و صاحبان آن‌ها کرده است.
مسعود جاریانی عضو انجمن حیوانات بی آزار در مورد این فرد می گوید:وقتی فیلم های منتشر شده از این دختر را دیدم متوجه اختلالات روانی در او شدیم. اگر کسی از اندک سلامت روحی نیز برخوردار باشد دست به چنین اقداماتی نمی زند. این فرد که بیمار روانی است از حیوان آزاری لذت می برد و با این کار عقده های درونی خود را تخلیه می کند. فکر می کنم او باید هرچه سریعتر تحت درمان قرار گیرد. 
این حامی حقوق حیوانات تاکید کرد: بعد از انتشار این ویدئو ها ما به همراه چند گروه دیگر شکایت خود را مطرح کرده و همچنان پیگیر آن هستیم. این فرد علاوه بر نداشتن تعادل روحی و روانی از بی ادبی مفرط نیز رنج می برد و به بدترین شکل حامیان حیوانات را مورد توهین قرار می دهد. 
جاریانی اضافه کرد: اگر همانند چند پرونده دیگر که در اردبیل و گلستان وجود داشت با این فرد نیز برخورد شود دیگر عده ای نو کسیه روانی به خود اجازره نمی دهند با موجودات خلق شده توسط خداوند اینگونه رفتار کنند. 
پلیس فتا موضوع را پیگیری می کند
یک مقام مسئول پلیس فتا گفت: انتشار تصاویری که باعث جریحه دار شدن روح افراد جامعه شود را پیگیری می کنیم. در ماه های اخیر متاسفانه تعداد زیادی کلیپ حیوان آزاری در فضای مجازی منتشر شد.
وی ادامه داد: در چند کلیپ دختر جوانی اقدام به ضرب و شتم سگ ها می کند که ما این موضوع را پیگیری می کنیم. نمی توان علاوه بر موضوع حیوان آزاری از جرم انتشار فحاشی های رکیک در فضای مجازی گذشت.
او اخیرا  فایل های صوتی جدیدی از این حیوان آزار منتشر شده است که او با بکار بردن کلمات زشت و رکیک دوستانش را تهدید می کند.
 تمامی تهدیدات ویدئویی و صوتی این متهم در شبکه های مجازی وجود دارد. ضمن اینکه او پس از هر بار انتشار تهدیداتش مدتی را متواری شده و به زندگی زیر زمینی در مخفیگاه هایش می پردازد. این فرد همچنین با انتشار صدایی از یک سگ در هنگام شکنجه و آزار و اذیت، دوستانش را تهدید می کند که در صورت برآورده نکردن خواسته هایش حیوانات آنها و خود آنها را به سرنوشت حیوان آزار دیده دچار می کند. 
تهدید افراد به سوزانده شدن در اسید
در حالیکه تهدیدات خانم حیوان آزار بار دیگر در فضای مجازی آغاز شده است، این فرد علاوه بر توهین به نوامیس حامیان حقوق حیوانات در چند مورد آنها را به خون و خونریزی و سوزانده شدن در اسید تهدید می کند. این فرد که هیچ حریمی برای خود قائل نیست،در تازه ترین اقداماتش بار دیگر حیوان آزاری را آغاز کرده و با این کار نسبت به حذف رقیبان اعلام آمادگی کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید