اشتباهات رایجی که خانم‌ها در اتاق پرو می‌کنند

سه شنبه, ارديبهشت 21, 1395 - 04:39 توسط تحریریه بادبادک

خریدن لباس‌های جدید خیلی لذت بخش است، اما اشتباهاتی که در جریان خرید لباس اتفاق می‌افتند باعث می‌شوند تا شما یک‌جایی به این نتیجه برسید که پولتان را دور ریخته‌اید.
حواستان باشد که این اشتباهات را نکنید:
- به بعضی دلایل بسیاری از خانم‌ها نسبت به سایز خودشان دچار اشتباهاتی هستند، تصوری که اغلب خانم‌ها از وضعیت هیکلشان دارند مربوط به دهه بیستم از زندگیشان است.
بنابراین تا زمانی که لباسی را نپوشیده‌اید هیچ تخمینی درباره این‌که اندازه‌تان هست یا نه! نداشته باشید. لباس را به اتاق پرو ببرید و آن را امتحان کنید.

- قاعده "اگر شکمت رو بدی تو زیپش بسته می‌شه" را از ذهنتان بیرون کنید. اگر زیپ لباسی در حال عادی بسته نمی‌شود پس آن لباس اندازه شما نیست، یک سایز بزرگ‌تر را امتحان کنید.

-صادقانه تا به حال چندبار لباسی را لباسی را امتحان کرده‌اید و با این‌که به اندازه کافی خوب نبوده است تصمیم به خریدن آن گرفته‌اید و بعد هیچ‌وقت آن را نپوشیده‌اید؟ بسیاری دیگر از خانم‌ها هم مثل شما هستند که فقط چون‌که لباس ایده‌آلشان را پیدا نمی‌کنند به آن‌چه که "حالا بد نیست" رضایت داده‌اند؟
درست است که پیدا کردن آن‌چه که واقع برازنده شما باشد و از نظرتان عالیست سخت است اما هیچ‌وقت به خاطر سختی کار به چیز کم‌تری رضایت ندهید.

- آیا می‌دانید که از یک مارک به مارک دیگر سایز لباس‌ها متغیر هستند. پس اگر از یک مارک خاص سایز خاصی را می‌پوشید دلیل نمی‌شود که مارک دیگر هم همان سایزش اندازه شما باشد. پس امتحان کردن لباس را حتما فراموش نکنید. زمانی که لباسی را امتحان می‌کنید همه‌جوره آن را امتحان کنید. درآن بنشینید، راه بروید، خم شوید و برقصید تا بدانید که آیا همه‌جوره با آن راحت هستید.

- زمانی که در اتاق پرو لباسی را امتحان می‌کنید حتما می خواهید بدانید که لباس شما در شرایط معمولی چطور خودش را نشان می‌دهد، پس مثل مانکن‌ها نایستید.

- فقط یک سایز از یک مارک را با خودتان به اتاق پرو ببرید، بردن لباس‌های متعدد شما را دچار سرگیجه می‌کند. "کدوم یکی از این‌ها واقعا اندازمه؟"

- زیاد به سایزی که روی لیبل لباس‌ها زده شده است اعتماد نکنید. در دنیای مُد چیزی به نام سایز دقیق بدن شما تغریف نشده است. پس لباس‌ها را امتحان کنید و مطمئن شوید لباس مناسب هیکل شماست.

 

 

 

 

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید