لوازم آرایشی اسلیت از شما یک مدل می‌سازد

به زودی مدل محصولات آرایشی خواهید بود

سه شنبه, آذر 4, 1393 - 12:41 توسط تحریریه بادبادک

با توجه به بازار رقابت‌ها و تبلیغات، روزی که شما یک مدل برای تبلیغات مصولات آرایشی باشید دور از انتظار نخواهد بود. 

 

در حالی که محصولات آرایشی سعی در پیشرفت و بهره‌گیری از  تبلیغات اینترنتی و دیجیتالی دارند، «اسلیت» این مفهوم را یک قدم فراتر برده است. برای این کار تنها با برنامه آیینه یی که می توانید به خودتان نگاه کنید و یک تکنولوژی تازه به افراد این اجازه را می دهد که نمونه های آرایشی‌شان را به صورت مجازی با تصاویرشان در نمایشگرهای آنلاین یا تبلیغات محلی به نمایش بگذارند.

 

مدیر بازاریابی «گنتری فورد» می گوید اسلیت اولین محصول آرایشی است که در زمینه آنلاین فعالیت خود را آغاز کرده است، در واقع در ابتدا، تنها از طریق تبلیغات اینترنتی محصول «اورِآل» توسط «میشل فان» ارایه می شد که طی یک سال گذشته تنها در مغازه‌های محله منهتن نیویورک عرضه شده بود.
 

داشتن تبلیغات اینترنتی بدون مغازه یکی از بهترین راه ها در عصر حاضر است. 
 

خانم فورد می گوید که هنگامی که به نشان دادن صداقت برندمان می‌پردازیم، با مشکلات عدیده‌ای روبه رو می شویم. اما به محض استفاده کردن محصول توسط مشتریان فکر کنم که می توانیم این صداقت را به اثبات برسانیم.  
 

خانم فورد معتقد است که استفاده از نمونه های مجازی بسیار بهتر از نمونه های درون مغازه‌هایی است که افراد زیادی نیز از آن ها استفاده کرده اند و دست به دست شده‌است. او می‌گوید «چه کسی می داند که چه کسی از قبل از شما از آن ها استفاده کرده است؟ ما امیدواریم که بتوانیم این مشکلات را حل کنیم.»

 

سایت «اسلیت کازمتیکس» محصول تازه این کمپین و استراتژی تبلیغاتی است. در این سرویس که به صورت اپ موبایل هم عرضه می‌شود، این برنامه آینه را که به کاربران می‌دهد که آن‌ها می‌توانند در وب‌سایت یا موبایلشان از آن استفاده کنند.
 

چند برند دیگر محصولات آرایشی بهداشتی هم از چنین امکاناتی استفاده کرده‌اند اما اسلیت نخستین برندی خواهد بود که به گفته مدیرانش، از این تکنولوژی «به صورت کامل» استفاده خواهد کرد. تکنولوژي تازه‌ای که نرم‌افزار «مودی‌فیس» آن را گسترش داده است. 


با اجرای این برنامه افرادی که در این سایت ثبت نام کرده اند و تصاویر خود را داده اند به عنوان مدل های این برند مورد استفاده قرار می گیرند.

به محض راه‌اندازی این سرویس اسلیت ما هم برای شما در بادبادک درباره آن بیشتر خواهیم نوشت. 
 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید