این کافه این امکان را به مشتریان می‌دهد تا برای خودشان حیوان خانگی داشته باشند

يكشنبه, فروردين 15, 1395 - 05:14 توسط تحریریه بادبادک

این اولین کافه دنیاست که در آن می‌توانید هم‌زمان با نوشیدن قهوه در ساعاتی که آن‌جا هستید سرپرستی یک سگ را برعهده بگیرید.

سارا ولفگانگ ِ آمریکایی بعد از همکاری ۱۶ ساله‌اش با سازمان‌های حمایت از حیوانات و کمک به نجات و نگهداری از حیوانات بی‌سرپرست و بد سرپرست به این ایده رسید تا کافه‌ای را در لس‌آنجلس تاسیس کند و به دوستداران حیوانات این فرصت را بدهد تا حین این ‌که یک فنجان قهوه می‌نوشند سرپرستی یک حیوان را هم برعهده بگیرند.

او می‌گوید که همه سگ‌های حاضر در این کافه از پناه‌گاه‌های محلی آمده‌اند. ما در همکاری نزدیک با اعضا انجمن‌ها حیواناتی را که بیشترین نیاز به داشتن سرپرست دارند به این کافه می‌آوریم. انجمن‌ها سگ‌هایی را پیشنهاد می‌دهند که معتقدند حضور در کافه به روند اجتماعی شدن آن‌ها کمک بسیاری خواهد کرد. او هم‌چنین می‌گوید که روند سرپرستی تقریبا یک ماه به طول می‌انجامد چرا که ما باید به صاحب جدید سگ و مکانی که قرار است در آن زندگی کند اطمینان کامل داشته باشیم.

کافه سگ‌ها از هفدهم دسامبر سال ۲۰۱۵ فعالیت‌های نخست خود را آغاز کرده است.

سارا می‌گوید که در طول این مدت ۳ سرپرستی بسیار موفقیت آمیز داشته‌ایم، افتتاحیه اصلی کافه هم در هفتم ماه آوریل ۲۰۱۶ اتفاق می‌افتد و در این زمان ما تمامی خدمات یک کافی شاپ خوب را خواهیم داشت.


 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید