آزاده نامداری از سرانجام عشق ۷ ساله‌اش می‌گوید

شنبه, اسفند 8, 1394 - 09:30 توسط تحریریه بادبادک

آزاده نامداری بعد از ۲ سال جدایی از همسر اولش فرزاد حسنی، دو ماه پیش با سجاد عبادی ازدواج کرد.

آزاده نامداری می گوید که در سال ۸۷ به واسطه دوستان مشترکی که در تلویزیون داشته‌اند به هم معرفی شده‌اند. آن زمان آقای سجاد عبادی به صورت جدی قصد ازدواج داشته است اما خانم نامداری خودش را در شرایط ازدواج و تشکیل خانواده نمی‌دیده است.

نامداری می‌گوید به دلیل این‌که پروژه‌های بسیار توی مغزم داشتم و آینده کاریم برایم خیلی مهم بود اصلا به عشق و ازدواج فکر نمی‌کردم. به همین دلیل صحبت‌هایمان در این باره زیاد طول نکشید و ارتباطمان قطع شد.

این زوج می‌گویند که یک‌بار ۷ سال پیش پروسه خواستگاری را پشت سر گذاشته‌اند ، آزاده نامداری می‌گوید که در آن سال‌ها به سجاد عبادی جواب نه داده است اما به او گفته که بهترین فردی است که روزی بخواهد با او ازدواج کند.

سجاد عبادی از شنیدن جواب رد تا مدت‌ها حال و هوا و حس نا امیدی داشته است.

آن‌ها پس از هفت سال در اواخر شهریورماه ۹۴ مجددا و به صورت اتفاقی یکدیگر را دیده‌اند و بر طبق گفته خودشان با خواندن مصاحبه‌هایی که در روزنامه‌ها داشته‌اند از ریز جریان زندگی هم خبر داشته‌اند.

آزاده نامداری می‌گوید که در طول این هفت سال کوچک‌ترین اطلاعی از سجاد عبادی نداشته است  و در نخستین دیدارشان پس از هفت سال آقای عبادی هیچ صحبتی از گذشته نکرده است اما آزاده مثل آتشفشان فوران کرده و شروع به حرف زدن کرده است و درباره زندگی گذشته‌اش با او حرف زده است.

این دو برخلاف اشتباهی که چند سال گذشته مرتکب شده و از هم جدا شدند تصمیم گرفتند که خیلی زود و سریع با هم ازدواج کنند.

آن‌ها می‌گویند که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند و خداوند را شاکرند که دوباره چنین فرصتی به آن‌ها داده است.

آزاده نامداری درباره این‌که سجاد عبادی از کدام ویژگی او بیشتر خوشش می آید چنین می‌گوید:

“من فكر می‌كنم سجاد یك مادر خیلی فعال داشته است كه در زمینه‌های مختلفی كار می‌كرده. ایشان از نظر شخصیتی بسیار جسور بوده‌اند و یك كاراكتر قابل احترام و متمایز از همسرشان داشتند كه دارای جایگاه اجتماعی بالا و كلا آدمی خودساخته بودند و همیشه سجاد به نقشی كه مادرش در خانواده و اجتماع داشتند افتخار می‌كردند؛ همچنین به خاطر چیزهایی كه سجاد از مادرش تعریف می‌كند و از من هم می‌خواهد، احساس می‌كنم كه زنی جسور و فعال را دوست دارد.”

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید