خانم‌ها این وسائل ضروری را در کیفتان داشته باشید!

يكشنبه, اسفند 2, 1394 - 00:34 توسط تحریریه بادبادک

یک کیف لوازم آرایشی یک عضو مهم در خانواده محتویات کیف همراه شماست. فراموش نکنید این‌که شما توی کیفتان ناخن‌گیر یا دستمال مرطوب داشته باشید اصلا وسواسی نیستید، تصورش را بکنید که ناخن‌ شما به لباستان گیر کند و بشکند آن‌وقت شما تمام روز را چطور با یک ناخن شکسته سر خواهید کرد؟

در این مطلب ما به شما از لوازم ضروری در کیف آرایشتان خواهیم گفت.

کرم مرطوب کننده
طبیعی است که در طول روز شما بارها و بارها دست‌هایتان را بشویید، برای همین کرم مرطوب‌ کننده از ملزومات کیف شماست. اگر هر بار پس از شستن دست‌هایتان، مرطوب‌ کننده را استفاده نکنید پوست دست‌هایتان به مرور زمان خشک خواهد شد.

ناخن گیر
وقتی که ناخن شما بشکند و تا زمانی که بخواهید به خانه برسید مجبور باشید یک ناخن آویزان و شاید دردناک را تحمل کنید آن‌وقت خواهید فهمید که داشتن یک ناخن گیر در کیفتان چقدر اهمیت دارد.

مداد چشم
مسلما آرایش شما تمام روز روی صورتتان پایدار نخواهد بود، چشمان شما پس از هر ساعت کاری خسته‌تر و بی‌حال‌تر خواهند شد، آن‌وقت است که با کشیدن یک خط سیاه توی چشمتان می‌توانید بی‌حالی را از چشمتان دور کنید.

رژلب
آیا می‌دانید که رژلب یکی از پرفروش‌ترین محصولات آرایشی است؟ یک رژلب همراه، همیشه به صورت شما رنگ خواهد داد.

رژگونه
حتی اگر تمام آرایش شما در طول روز پاک شده باشد با زدن کمی رژگونه روی گونه‌هایتان شما می‌توانید کمی رنگ و حال به صورتتان بدهید.

عطر
بهتر است همیشه بوی خوبی بدهید تا این‌که همکاران و دوستان شما به خاطر بوی بدنتان بخواهند از شما دوری کنند. یک عطر ملایم توی کیف شما همیشه می‌تواند شما را از شر بوی عرق نجات دهد. البته هیچ وقت خودتان را با عطر شستشو ندهید تا دیگران از بوی عطر شما سردرد بگیرند.

کرم ضد آفتاب
برای استفاده از کرم ضدآفتاب هیچ وقت درگیر فصل‌ها و شدت نور خورشید نباشید. پوست شما برای مبارزه با اشعه فرابنفش خورشید در هر زمانی نیاز به ضدآفتاب دارد. یادتان باشد ضدآفتاب را هر دوساعت یک بار باید تمدید کنید. پس لازم است که همیشه همراهتان باشد.

ریمل
این یکی هم یکی از واجب‌ترین‌ها است. چرا؟ حتی اگر حوصله آرایش چشم نداشته باشید، حتی اگر به خط چشم حساسیت داشته باشید، با زدن کمی ریمل به مژه‌هایتان چشم‌های شما خوش‌حالت و زیبا‌تر خواهند شد. کمی ریمل ظاهر شما سرحال و قبراق‌تر نشان می‌دهد.

دستمال مرطوب
این یکی را هم فراموش نکنید، اگر جایی دسترسی به آب نداشتید، توی ماشین درحال حرکت بودید و دستتان نیاز به تمیزی داش، اگر آرایش صورتتان بریزد آن‌وقت است که می‌دانید همیشه یک دستمال توی کیفتان دارید که به شما کمک خواهد کرد.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید