راهنمای هفت روزه برای رفتن به میهمانی در بهترین حالت

دوشنبه, بهمن 26, 1394 - 00:53 توسط تحریریه بادبادک

برای هفته آینده به عروسی دعوت شده‌اید؟ میهمانی خانوادگی پیش رو دارید؟ قرار است در مراسمی رسمی شرکت کنید؟ برای داشتن یک ظاهر خوب و عالی کافیست به من اعتماد کنید  و این راه حل هفت روزه را اجرا کنید.

۷روز قبل از میهمانی:
یک فنجان چای سبز را به رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کنید. درست مثل آب، این نوشیدنی سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها به از بین بردن توکسین کمک می‌کند و ورم‌های ناشی از آب را در بدن شما از بین می‌برد. پس هر روز یک فنجان زیبایی بنوشید.

نوشیدن آب را زیادتر کنید. بدن هر انسان ۷۰ درصد از آب تشکیل شده است، بنابراین به عنوان یک قانون کلی شما روزانه لازم است نصف وزن بدنتان آب بنوشید. این کار به صورت طبیعی سیستم بدن شما را از داخل به خارج پاک‌سازی می‌کند.

مصرف نمک را کم کنید، یا اصلا تمامش کنید. نمک تناسب اندام شما را با جمع کردن آب بیشتر در بدن از بین می‌برد.  سدیم زیادی را در غذایتان از بین ببرید.

مصرف نوشیدنی‌های سبز را زیاد کنید
در این یک هفته قبل از میهمانی این نوشیدنی‌ها را در برنامه روتین قرار دهید، این کار متابولیسم بدن شما را افزایش می‌دهد و شما را تشویق به خوردن غذاهای سالم در طول روز می‌کند.

بهترین راه حل برای آرامش و تمدد اعصاب یک حمام آب گرم است. اگر وان دارید از داروخانه کمی نمک معدنی بگیرید و به آب وان اضافه کنید و در آن زیلکس کنید.

۵ روز قبل از مهمانی:
استفاده از ماسک‌های صورت را شروع کنید. این ماسک‌ها به شما کمک می‌کنند تا سلول‌های مرده پوست و تمام ناخالصی‌ها از پوست شما پاک شوند.

ماسک پوست ‌کاملا طبیعی و مناسب با پوست سینره می‌تواند کمک خوبی به شما در تمیز کردن پوستتان باشد.

۳ روز قبل از مهمانی:
استفاده از ماسک مو را آغاز کنید.
این کار را حتما سه روز پیش از مهمانی انجام دهید چرا که حتما دلتان نمی‌خواهد با موهایی چرب به مراسم بروید.


ماسک موهای مناسب موهایتان را می‌توانید این‌جا پیدا کنید.

یک روز قبل از مهمانی:
مانیکور و پدیکور را بگذارید برای روز قبل از مهمانی، حتی اگر انگشتان پای شما پوشیده هستند، بگذارید تازگی را در ناخن‌هایتان احساس کنید .یک لاک قرمز درخشان روی ناخن‌هایتان حس زیبایی و تازگی به شما می‌دهد.

مجموعه لاک‌های این لی را این‌جا ببینید.

اگر قصد دارید مژه‌های خود را بلند کنید، وقت آرایشگاهتان را یک روز قبل از مهمانی بگیرید. اگر وقت ندارید که به آرایشگاه بروید مژه‌های مصنوعی به کمک شما خواهند آمد.

روز مهمانی:
برای این‌که مطمئن شوید پوستتان صاف و نرم است، یک لایه برداری کلی از پوستتان انجام دهید.
استفاده از اسکراب‌ها برای این کار به کمک شما می‌آید.

اسکراب‌های طبیعی سینره را این‌جا ببینید.

 

حالا  آرایش مورد علاقه خود را انجام دهید، لباس بپوشید و از مهمانی لذت ببرید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید