خانواده شهید جهان‌آرا به کیمیا اعتراض کردند

دوشنبه, بهمن 19, 1394 - 22:55 توسط تحریریه بادبادک

برادر شهید جهان‌آرا خبر از اعتراض خانواده جهان‌آرا به تصویری که از برادرش در سریال کیمیا نشان داده شده است خبر داده است. 
او می‌گوید تصویر ارائه شده از برادرش غیرواقعی و مغشوش است، پیش‌تر خانواده جهان‌آرا در جلسه‌ای با نماینده رئیس صدا و سیماو عوامل سریال کیمیا داشته‌اند و به طور مفصل درباره بخش‌های مربوط به شهید جهان‌آرا صحبت کرده‌اند و با توجه به دیالوگ‌های ارائه شده، با این سکانس‌ها مخالفت کرده‌ایم.

در آن جلسه عوامل سریال قول داده‌اند که این سکانس‌ها و دیالوگ‌ها را حذف کنند ولی ظاهرا این کار را تنها با حذف کردن نام شهید جهان‌آرا از فیلمنامه انجام داده‌اند. اما با این حال کاملا مشخص است که آقای حامد بهداد نقش چه کسی را در این سریال بازی می‌کند.

کیمیا عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانی جواد افشار است. این مجموعه علاوه بر تهران، آبادان، خرمشهر و دیگر مناطق استان‌های جنوبی در کشور گرجستان به‌ویژه پایتخت آن تفلیس نیز تصویربرداری داشته و دارد. کیمیا در ۱۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تهیه شده‌است و از این نظر بعد از سریال نقطه چین، طولانی‌ترین سریال ایرانی است. این مجموعه تلویزیونی از ۴ مهر ۱۳۹۴ از شبکه دو سیما به روی آنتن رفت و تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ پخش آن ادامه خواهد داشت.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید