شهره لرستانی: به خاطر عشقم لاغر شدم

شهره لرستانی: به خاطر عشقم لاغر شدم

يكشنبه, بهمن 18, 1394 - 01:34 توسط تحریریه بادبادک

شهره لرستانی متولد ۲۶ مهر ۱۳۴۵ است. او از سال ۱۳۶۴ تا حالا بازیگری را به عنوان حرفه‌اش انتخاب کرده است. شهره لرستانی فوق لیسانس فیلمنامه نویسی دارد .

شهره لرستانی که این روزها کم‌تر فعالیت می‌کند در طول سال گذشته با نوشتن فیلمنامه و مجموعه داستان‌های متعدد ارتباطش را با سینما حفظ کرده است. او علاوه بر این، در سال گذشته کار بزرگ دیگری هم انجام داده و در طول یک سال ۴۰ کیلوگرم وزن کم کرده است.

او در  مصاحبه‌ای از انگیزه این کاهش وزن برای طرفدارانش گفته است.

شهره لرستانی گفته است:  که برای شخصی مثل او چاقی زمانی پیش می‌آید که احساس بی‌پناهی عاطفی دارد. البته این برای همه یکسان نیست و بعضی‌ها با عصبانیت  یا استرس و خشم میل به خوردن غذا و خوراکی پیدا می‌کنند. اما برای من مسئله چاقی با بی‌پناهی عاطفی همراه است.

او گفته که بعد از شکست عشقی افسرده و بی‌کار شده، و درباره معشوقی حرف می‌زند که با این‌که شهره خیلی به اوعلاقه داشته است ، با فرد دیگری ازدواج کرده و این ازدواج زمینه ساز افسردگی شهره لرستانی را فراهم کرده است.

شهره دلیل دور شدنش از بازیگری حرفه‌ای را چاقی بیش از اندازه‌اش می‌داند و اندام و چهره تغییر یافته‌اش را مسبب از دست دادن موقعیت‌های کاری‌اش می‌داند.

 

لرستانی بارها و بارها برای کاهش وزن تلاش می‌کند اما هربار با درهای بسته روبرو می‌شود تا در نهایت با متخصص تغذیه ورژیمی آشنا می‌شود، او این خانم جوان و روشی که پیش پایش گذاشته است را شروع زندگی جدیدش می‌داند.

این خانم شهره لرستانی را تشویق می‌:ند تا دوباره زندگی را از سر بگیرد به دانشگاه برگردد و تدریس را شروع کند و فیلمی را که تصمیم داشته بسازد و نیمه رها کرده دوباره از نو شروع کند.

شهره لرستانی با این‌که ۴۰ کیلو وزن کم کرده است اما می‌گوید هنوز در میانه راه است و برای این‌که به وزن ایده‌آل برسد هنوز باید ۲۰ کیلو وزن کم کند.

او از دوران عشق و عاشقی جدیدش می‌گوید و می‌گوید  علاقه اش به فردی که امروز در زندگی اوست چیزی متفاوت از آن‌ عشقی‌ است که ۲۰ سال پیش تجربه کرده. او در آن سال‌ها پر از شور جوانی بود و حالا پر از شور و شعور است.

شهره لرستانی درباره عشقش می‌گوید: من با فکر او روحم را آرام می‌کنم و این مسئله است که عشق را زیبا می‌کند. عشق خیلی کارها می‌تواند در زندگی آدم بکند و من خیلی به این موضوع فکر می‌کنم که اگر عشق امروزم نباشد روزگار سختی را تجربه خواهم کرد.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید