پوریا پورسرخ هنوز ازدواج نکرده!

شنبه, بهمن 17, 1394 - 11:41 توسط تحریریه بادبادک

پوریا پورسرخ ده سال است که پا به عرصه بازیگری گذاشته و این روزها هم با بازی در سریال کیمیا بر سر زبان‌هاست. او با سریال وفا پا به عرصه بازیگری گذاشت.
او درباره خودش می‌گوید: هر انسانی اخلاق و رفتار خاص خودش را دارد و من هم در تمام اين سال‌ها سعی كرده‌ام زندگی شخصی و خانواده‌ام را وارد مسائل رسانه‌ای مرسوم اين حرفه نكنم و البته ايرادی هم به ديگران نمي‌گيرم كه چنين كاری كرده‌اند چون اين موضوع كاملا شخصي است.
برای من آرامش امروزم از همه چيز مهم‌تر است و به همين دليل هميشه سعی كردم زندگي شخصی و خانوادگیام را از رسانه‌ای شدن و حواشی دور نگه دارم تا اين آرامش را داشته باشم.

 

"من تا به حال در هيچ فيلم سينمایی سيگار نكشيده‌ام و شايد هم براي يك بازيگر اين موضوع يك ضعف باشد چرا كه میگويند بايد بتوانی در هر نقشی بازی كنی، ولی آنقدر شهامت داشته‌ام كه بگويم «نه، من نمیتوانم در نقش يك سيگاری بازی كنم.» حتی اين را بارها شنيده‌ام كه هستند بزرگانی در سينمای خودمان كه وقتی نقشی به آنها پيشنهاد میشود و فيلمنامه را میخوانند به سازندگان آن فيلم میگويند كه «فلان بازيگر برای اين نقش بهتر از من است» و اين اخلاق حرفه‌ای است و همان سلامت شغلی است كه به نظرم اوج اعتمادبه‌نفس يك انسان را نشان میدهد.

او درباره ازدواجش می‌گوید:
ازدواج يك برگ از صفحات زندگی هر آدم نرمالی است كه بايد يك روز اتفاق بيفتد. به نظرم اين عقيده و صحبت يك آدم نرمال نيست كه مثلا بيايد در مصاحبه‌اش بگويد كه «من امسال مي‌خواهم ازدواج كنم!» چون به نظرم ازدواج اتفاقی است كه نياز به آن بايد حس شود و سپس طرف مقابلت را پيدا كنی كه اين پروسه ممكن است يك ماه طول بكشد يا يك‌سال يا حتی بيشتر... مطمئنا من هم مثل هر آدم نرمال ديگری اين اتفاق را در زندگیام تجربه خواهم كرد، قطعا به آن فكر میكنم و ايده‌آل‌های خودم را دارم ولي تا زمانی كه پيش نيايد، لزومی نمیبينم كه راجع‌به آن صحبت كنم و حواشی رسانه‌ای برای خودم ايجاد كنم چون زمانیكه اين اتفاق بيفتد، همه متوجه خواهند شد.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید