این لی

زیبایی را احساس کنید و زیبا بمانید

دوشنبه, بهمن 12, 1394 - 02:18 توسط تحریریه بادبادک

اولین گام برای زیبا بودن و زیبا ماندن این است که شما طبیعی باشید، از درون احساس زیبایی داشته باشید، این که زیبایی خودتان را باور داشته باشید. بله شما زیبا هستید و این حس را در خودتان تقویت کنید.

پوست شما همه چیزشماست
شما چه تصمیم بگیرید که آرایش کنید و چه  بخواهید که زندگی بدون آرایشی را داشته باشید باید بدانید که پوست شما همه چیز شماست و بهتر است که از محصولات مراقبت از پوست برای سالم نگه داشتن پوستتان استفاده کنید.

استفاده از کرم‌های مرطوب‌کننده و شوینده‌های پوستی را کنار نگذارید. این مواد برای زیبایی و سلامت پوست شما ضروری هستند.

برای استفاده از محصولات آرایشی آن‌ گروهی از این محصولات را انتخاب کنید که برای پوست شما مناسب هستند، پوستتان به آن‌ها حساسیت ندارد و مناسب آب و هوای منطقه زندگی شما هستند.

برای انتخاب محصولات آرایشی رنگ پوستتان را در نظر بگیرید، اگر از رنگ‌های آرایشی که در تضاد زیاد با رنگ پوستتان هستند استفاده کنید منتظر زیباتر شدن چهره خود نباشید.

برای این‌که رنگ پوستتان را کاملا تشخیص دهید ، در نور کاملا طبیعی در حالی‌که یک لباس سفید کامل پوشیده‌اید، صورتتان را توی آیینه ببینید.

ببینید که آیا طیف رنگ پوست شما بیشتر زرد-قرمز ( رنگ‌های گرم) و یا بیشتر آبی-صورتی( رنگ‌های سرد) است. دقت کنید که این طیف رنگ با رنگ اصلی پوست شما متفاوت است، در واقع این رنگی است که در زیر رنگ واقعی پوست شما قرار دارد و هنگامی که در کنار رنگ سفید قرار می‌گیرد خودش را نشان می‌دهد.

این را هم بدانید که رنگ‌های پوست بسیار فراوانی وجود دارند اما فقط دو طیف رنگی برای همه پوست‌ها هست، گرم و سرد. زمانی‌که شما بتوانید طیف رنگی پوستتان را تشخیص دهید آن‌وقت می‌توانید محصولات آرایشی مناسب با پوستتان را انتخاب کنید.

برای انتخاب کرم‌پودر مناسب ببینید که کدام کرم‌پودر کاملا به رنگ پوست شما است. ممکن است رنگ کرم‌پودر تابستانی و زمستانی شما متفاوت باشد چرا که در تابستان رنگ پوست شما یک‌هوا تیره‌تر است.

بهترین جا برای امتحان کردن کرم‌پودر پوست بین استخوان گونه و استخوان فک است.

کرم‌پودرها دو حالت رنگی دارند، کرم‌پودر با رنگ پایه زرد و کرم‌پودر با رنگ پایه آبی.

برای پوست‌هایی با طیف رنگی سرد کرم‌پودری با رنگ پایه آبی و برای پوست‌های با طیف گرم کرم‌پودر با رنگ پایه زرد انتخاب کنید.

اگر پوست تیره‌ای دارید مراقب باشید تا کرم‌پودر رنگ شما را خاکستری نکند.

درباره کرم‌پودر و چند اشتباه رایج در به کارگیری آن این‌جا بخوانید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید