نیکی کریمی و گل‌ریزان برای زندانیان در شیفت شب

يكشنبه, بهمن 11, 1394 - 00:36 توسط تحریریه بادبادک

در مراسمی که شنبه شب در سالن ایوان شمس برگزار شد، بلیط فیلم « شیفت شب » نیکی کریمی، به هدف جمع‌آوری مبالغی برای آزاد کردن زندانیان جرائم غیر عمد فروخته شد. 
در این مراسم نیکی کریمی، هنرپیشه، تهیه کننده و کارگردان، با گفتن این‌که این برنامه قرار بود زودتر از این‌ها برگزار شود بیان داشت: 
خوشبختانه از آخرین فرصتی که قبل از جشنواره فیلم فجر داشتیم استفاده کردیم و این برنامه را که از مدت‌ها قبل در ذهن داشتم برگزار کردیم. قصد و نیتی بود که از روز اول داشتم تا رقمی را به آزاد کردن تعدادی زندانی اختصاص دهیم.

نیکی کریمی امیدوار است که بنیان این اتفاق گذاشته شود که اگر کار هنری انجام می‌شود که درآمدزایی هم دارد، بنیان گذاران آن بتوانند به کارهای اجتماعی هم روی بیاورند و با هنر بتوانند کاری کنند که مسئولیت‌های اجتماعی وآگاهی جمعی را افزایش دهند.

او می‌گوید: سینما برای او فقط فیلم ساختن و بازی کردن نیست، بالا بردن آگاهی اجتماعی از وظایف مهم سینماست و او سعی می‌کند هر کاری که از دستش بربیاید انجام دهد. 

در این مراسم که اجرای آن را مسعود نجفی بر عهده داشت، اعلام شد که سرمایه‌گذاران «شیفت شب» مبلغی را به این برنامه اختصاص داده اند و ستاد دیه استان تهران هم از اختصاص مبلغی برابر میزان جمع شده در این مراسم خبر داد.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید