۷ زوج مشهور که ستایش برانگیزند

شنبه, دى 26, 1394 - 10:44 توسط تحریریه بادبادک

همیشه حال و هوای آدم‌معروف‌ها عاشقانه روایت می‌شود. 
با شایعات و داستان‌پردازی‌ها و عکس‌های پاپاراتزی‌ها، همیشه درباره زندگی خصوصی زوج‌های سینمایی و معروف خبرهایی می‌خوانیم. اما بعضی از آن‌ها، در طول زمان برای ما معنی فراتر از این‌چیزی که می‌بینیم خواهند داشت. آن‌ها برای ما تبدیل به الگویی برای داشتن رابطه‌ جادوانه می‌شوند چرا که رابطه‌ای که بین این زوج‌ها برقرار است چنان عاشقانه به نظر می‌آید که گذر زمان هم رویش غبار نخواهد کشید.

در این‌جا نگاهی می‌اندازیم به بعضی از قابل احترام ‌ترین زوج‌های معروف و لحظاتی از عشق درخشان میان ِ آن‌ها .

آبیشک باچان و همسرش آشواریا رای یکی از ستایش‌برانگیزترین زوج‌های سینمای بالیوود هستند.
آشواریا خاطرات زیادی با سلمان ‌خان و ویوک اوبری داشت، زمانی که باچان کوچک با کریشنا کاپور و بعد از آن با رانی موکرجی در رابطه بود.
اما نهایتا طالع این دو ستاره بود که عاشق هم شوند و در سال ۲۰۰۷ ازدواج کنند.
این زوج خوشبخت یک دختر به نام آرادیا دارند.

براد پیت و آنجلینا جولی گرچه در زمان آشنایی شرایط دلنشینی نداشتند و در زمان آشناییشان براد هنوز همسر جنیفر انیستون به حساب می‌‌آمد، سال ۲۰۰۴ در فیلم خانم و آقای اسمیت با آنجلینا هم‌بازی شد و همان‌جا هم عاشق آنجلینا شد.
این زوج  که هردو علاقه‌مند به انجام کارهای خیرخواهانه هستند، در حال حاضر ۶ فرزند دارند که ۳ تای آن‌ها را به فرزند خواندگی پذیرفته‌اند.این دونفر سرانجام در سال ۲۰۱۲ با هم نامزد شدند و در ۲۰۱۴ بعد از ۷ سال زندگی مشترک با هم ازدواج کردند.

 

سیف‌علی‌خان و کارینا کاپور با نام‌های مستعار نواب و بیگم در بالیوود، از هنرپیشگان بسیار خوب سینمای هند هستند. آن‌ها در سال ۲۰۰۷ با بازی در یک سریال تلویزیونی به هم علاقه‌مند شدند، زمانی که سیف‌علی‌خان به تازگی از همسر سابقش جدا شده بود و کاپور هم رابطه خیلی جدی‌اش با شهید کاپور را به هم زده بود.

 

بیانسه و جیِ‌زی
این دو قدرت بزرگ در موسیقی غربی سال‌ها با هم رابطه داشتند و این رابطه را از چشم کسی مخفی نکرده ‌بودند آن‌ها پیوند همیشگی‌شان را هم در برابر چشمان همه بستند .

کیم کارداشیان و کانی وست
غیرممکن است که هفته‌ای بگذرد و ما خبری درباره این زوج مشهور نشنیده باشیم. 
این دو زمانی که با هم ازدواج کردند هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که رابطه‌ آن‌ها پایدار بماند و سالیان طولانی با هم باشند اما حالا همه از این دو به عنوان یکی از بهترین عاشقانه‌های دنیای شهرت یاد می‌کنند.

رانویر سینگ و دیپیکا پادوکُنه
وقتی که هواداران، تازه از شوک جدایی دیپیکا و رابی بیرون آمده بودند، او پرده از رابطه‌اش با رانویر برداشت.
حالا بعد از سه سال رابطه قرص و محکم، این دو اصلا خجالت نمی‌کشند که بگویند چقدر همدیگر را دوست دارند و از گذاشتن عکس‌های دونفره در اینستاگرام بسیار شاد هستند.
آن‌ها اعلام کرده‌اند به زودی این رابطه عاشقانه را تبدیل به یک تعهد همیشگی خواهند کرد.

آنوشکا شارما و ویرات کوهلی
این دو دوست بسیار صمیمی از سال ۲۰۱۳ که با هم در تعطیلات دیده شده‌بودند از افشا شدن رابطه خصوصی‌شان در رسانه‌ها خودداری کرده‌ بودند تا سرانجام در سال ۲۰۱۵ آن را علنی کردند.
ما هم مثل شما فکر می‌کنیم این دو به زودی رابطه‌ای جدی‌تر از این حرف‌ها خواهند داشت.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید