این لِی، زیبایی طبیعی!

يكشنبه, دى 13, 1394 - 03:40 توسط تحریریه بادبادک

زیبایی چیزی‌ است که انسان از آن لذت می‌برد و آن را می‌ستاید، آرایش صورت از دیرزمان در میان تمامی مردم دنیا، از ایران و مصر باستان گرفته تا دنیای مدرن امروزی نمودی از زیبایی صورت تعریف شده است.  سرمه‌دان‌های خاتم کاری شده با هزار زر و زیور، نگهبان سرمه بوده‌اند و برگ گل‌های قرمز لاله‌عباسی که گونه‌های زنان  را سرخی و طراوت می‌داده‌اند هر دو شاهدی هستند بر اهمیت آراستگی صورت و برجسته کردن زیبایی‌های زنان ایرانی.

این روزها در این جامعه مدرن و با پیشرفت تکنولوژی دیگر دختران و زنان این سرزمین سراغ گل‌برگ‌های سرخ گل‌ها برای درخشان کردن صورتشان نمی‌روند، استفاده از محصولات آرایشی بی کیفیت و بی هویت گرچه زیبایی آن‌ها را دو چندان می‌کند اما با مرور زمان مواد موجود در این محصولات آسیب‌های پوستی فراوانی را برای آن‌ها  ایجاد می‌کند، اما این بار شرکت دانش بنیان طبیعت زنده که با تولید محصولات بهداشتی سینره، نامش به استفاده از مواد اولیه طبیعی بر سر زبان‌هاست، برند جدید لوازم آرایشی به نام «این‌لِی » را به بازار عرضه کرده که همان لطافت گل‌ها را در خود دارد. 

«این لی » به گفته سازندگانش محصولی است که برای ایرانی‌ها و سازگار با پوست و آب و هوای ایرانی ساخته شده است. 

خانم دیباجی مدیر عامل این مجموعه در مراسم رونمایی از این برند اعلام کرد : «ورود بی‌رویه لوازم‌آرایش تقلبی باکیفیت بسیار پایین از ممالکی که ما آن را «خارج» می‌نامیم، ما را بر آن داشت که محصولاتی تولید کنیم که سازگار باپوست و آب‌وهوای ایرانی باشد.
وی اظهارداشت: "محققان و متخصصان در این زمینه روزها و ماه‌ها در شرکت دانش‌بنیان طبیعت زنده مشغول آزمایش شدند و درنهایت محصولاتی به دست آوردند که ما باافتخار می‌توانیم آن را با برترین و نامی‌ترین محصولات آرایشی دنیا مقایسه کنیم"

 ایشان امیدوارند که تولیدات داخلی که دارای مزیت کیفی و قیمتی در مقایسه با محصولات وارداتی هستند مورد حمایت دولت قرار گیرند، زیرا قطعی‌ترین راه مبارزه با قاچاق این لوازم و جلوگیری از مورد تهدید قرار گرفتن سلامت جامعه همین است.

برند «این‌لِی»  این‌گونه معرفی شده است:
من بانوی امروز ایرانم، باوقار و آراسته، که می‌خواهم آرایش چهره‌ام زیبایی درونم را متجلی سازد. اکنون «این لِی» با مجموعه‌ای از رنگ‌های زیبا انتخاب من است.
محصولاتی باکیفیت، قابل‌اطمینان و همیشه در دسترس.
این لِی، زیبایی طبیعی!

این لی

 

 

دیدگاه‌ها

زنده باد ... (برای تمام برند های ایرانی که اول از همه با کیفیتند و بعد برای مردم ایران و هم وطنانشون احترام قائلند و بعد باعث رونق اقتصاد داخلی میشن که نسل جدید این مملکت به ایرانی بودنش و استفاده از برند داخلی افتخار کنه)

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید