اگر پوستتان را خیلی دوست دارید با آن ملایم برخورد کنید

اگر پوستتان را خیلی دوست دارید با آن ملایم برخورد کنید

شنبه, دى 12, 1394 - 01:53 توسط تحریریه بادبادک

داشتن پوست سالم و سرحال یکی از اولین‌ گام‌ها برای داشتن ظاهری زیبا و جوان است. پیش از آن‌که بخواهید هزینه‌های زیادی را برای کشیدن پوست و بوتاکس کردن پرداخت کنید از همین حالا به فکر پیشگیری باشید و سلامت پوستتان را تضمین کنید.

-همین حالا با یک متخصص پوست تماس بگیرید و برای مشاوره به او مراجعه کنید. هیچ‌کس به اندازه یک متخصص نمی‌تواند به شما برای سلامت و درمان مشکلات پوستی شما کمک کند.

- محصولاتی بخرید که با پوست شما سازگار باشد. در انتخاب محصولات بهداشتی و آرایشی برای پوست باید به این نکته توجه کرد که اقلیم و آب و هوایی که در آن زندگی می‌کنید در انتخاب محصولات بسیار مهم است. پس، از محصولاتی مناسب اقلیم محل زندگی‌تان استفاده کنید.

- کرم‌های ضد آفتاب را فراموش نکنید. هیچ چیز به اندازه اشعه فرابنفش خورشید باعث پیری پوست شما نمی‌شود. برای این‌که در سنین بالاتر پوست سالم و درخشانی داشته باشید استفاده از کرم‌های ضدآفتاب را از همین حالا شروع کنید. مهم نیست در چه سنی هستید، استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید. این کرم‌ها هر دو ساعت یک‌بار بایستی روی پوست شما تجدید شوند تا خاصیت بازدارندگیشان را از دست ندهند.

- از سرم‌های پوست استفاده کنید.
عناصر موجود در سرم پوست به سرعت جذب پوست شده و باعث زیبایی و درخشندگی آن می‌شوند. از سرمی استفاده کنید که نیازهای پوست شما را برطرف کند.

- رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. هر سمی که از طریق غذاها و نوشیدنی‌ها وارد بدن شما شود به سرعت روی پوست شما تاثیرمی‌گذارد. مصرف به اندازه ویتامین ث به تولید کلاژن در پوست شما کمک می‌کند.
هم‌چنین مصرف ماهی سالمون به شما کمک خواهد کرد تا میزان کافی امگا ۳ را به بدن برسانید. امگا ۳ به آب‌رسانی پوست از درون، کمک فراوانی  می‌کند، سبزیجات سبز رنگ، چای سبز و قهوه به کاهش رادیکال‌هایی که ساختار پوستی را بر هم  می‌زنند کمک کرده و با پیری زودرس پوست مبارزه می‌کنند. 

- قبل از این‌که به رختخواب بروید از کرم‌های مرطوب‌کننده استفاده کنید. این کار باعث رفع خشکی پوست شده واز تاثیر سموم محیطی می‌کاهد.

- پوستتان را هر روز با ملایمت پاک‌سازی کنید. لازم نیست هر روز با اسکراب‌ها پوست را پاک کنید. یک پاک‌کننده غیر صابونی ملایم، آب ولرم ویک حوله نرم تمام چیزی است که لازم دارید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید