رنگ چشم‌های شما درباره شخصیتتان چه می‌گویند؟

پنجشنبه, دى 3, 1394 - 02:42 توسط تحریریه بادبادک

تا حالا شده توی چشم‌های کسی نگاه کنید و با خودتان فکر کنید که چه‌جور آدمی‌ است؟ حتما که شده. بارها و بارها از روی حالت چشم‌های آدم‌ها و طرز نگاه کردنشان با خودتان درباره آن‌ها قضاوت کرده‌اید. 
حالا ما به شما می‌گوییم که رنگ چشم‌ها چه چیزهایی درباره شخصیت شما می‌گویند؟

چشم‌های سیاه:
چشم سیاه رنگ بسیار نادر است در بسیاری موارد ما رنگ قهوه‌ای تیره را هم با مشکی اشتباه می‌گیریم. افراد با رنگ چشم سیاه افرادی پرشور و حرارت تشریح می‌شوند. 
اگر رنگ چشم مشکی دارید شما به انجام کارهایتان بسیار متعهد هستید، در رقابت بسیار نکته بین و سخت‌کوش هستید. هیچ‌وقت کارتان را تا زمانی که آن را تمام نکرده باشید ترک نمی‌کنید و همه‌ تلاش و وقتتان را می‌گذارید تا نشان دهید هیچ‌کسی بهتر از شما نمی‌توانست آن را انجام دهد.
با این حرف‌ها شما بسیار مرموز هستید و زمانی‌که قرار است پای احساسات وسط بیاید بسیار شکاک و سخت‌گیر هستید، بنابراین برای شما بسیار سخت است که عاشق شوید. اما زمانی که عاشق شوید عشقتان را به بهترین وجه ممکن اثبات می‌کنید. انسان‌هایی با چشم سیاه در قبال والدینشان بسیار مسئول هستند و احساس وابستگی زیادی به آن‌ها می‌کنند.
این افراد بسیار قابل اعتماد و واقع‌گرا هستند. اما طرف تاریک آن‌ها این است که آن‌ها بسیار عجول، غیر قابل بحث و خیره سر هستند حتی زمانی که اشتباهی از آن‌ها سر زده باشد.

چشم‌های قهوه‌ای
این رنگ چشم یکی از معمول‌ترین رنگ‌‌های چشم در سرتاسر دنیا است. این رنگ نشان دنیایی از سادگی، قدرت و خلاقیت است.افرادی با این رنگ چشم عاشق این هستند که دوستان جدیدی پیدا کنند، در مرکز توجه باشند و زندگی‌شان مثل یک پارتی بزرگ باشد. اما این آدم‌ها در نشان دادن احساساتشان به دیگران بسیار ترسو هستند. 
این افراد به مادیات علاقه چندانی نشان نمی‌دهند، آن‌ها رمانتیک و احساساتی هستند. همین‌طور آن‌ها دوست دارند که بانمک و بامزه جلوه کنند. این افراد آدم‌های عاقلی هستند اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید پیش آن‌ها بروید. 

چشم‌های آبی
آبی یک رنگ زنده است و افرادی با این رنگ چشم در هر سنی که باشند به نظر جوان و سرخوش می‌رسند. افرادی که به نظر خوش‌تیپ و جذاب می‌رسند، رفتاری بسیار دوستانه دارند، پر‌انرژی و سرزنده هستند و تمایل به انجام کارهای خطرناک دارند.
اگر شما چشم‌هایتان آبی است، آدمی هستید مهربان،خوش‌قلب و شادی دیگران را به شادی خودتان ارجح می‌دانید. شما به دنبال یک عشق همیشگی و جاودانه می‌گردید و به دنبال همراهی هستید که یک خانواده کامل را با او بسازید. شما اصلا خجالتی نیستید و از توضیح دادن احساساتتان هیچ واهمه‌ای ندارید.

چشم‌های خاکستری
افراد با چشم‌های خاکستری، به دنیا می‌آیند تا رهبر باشند. آن‌ها اکثرا دیپلمات و حلال مشکلات سیاسی با استفاده از عقل و منطقشان هستند. زمانی که تحت فشار باشند سعی می‌کنند بهترین نتیجه را از کارشان بگیرند و در شرایط سخت تصمیمات عاقلانه و درستی می‌گیرند.
آن‌ها به راحتی خودشان را با هرگونه تغییر شرایط وفق می‌دهند، معمولا سرشان شلوغ است و نمی‌توانند بیکار بمانند. آن‌ها بهترین افراد برای نگه داشتن راز شما هستند.

چشم‌های سبز
چشم‌سبزها معمولا افرادی پر جنب و جوش، خلاق و به دنبال چالش‌های بزرگ هستند.
اگر رنگ چشمتان سبز است شما عاشق زندگی هستید، هیچ وقت اتفاقی را فراموش نمی‌کنید، به دنبال انتقام هستید و هیچ‌وقت اجازه نمی‌دهید کسی جلوی راه شما بایستد.
افرادی با چشم سبز بسیار باهوشند، سخنرانان بسیار خوبی هستند و بازی با کلمات را به خوبی بلدند. 
چشم‌سبزها بسیار حسودند.

چشم‌های عسلی
آدم‌هایی شجاع که هیچ وقت از هیچ بحثی روی برنمی‌گردانند.
شیرین و دوست‌داشتنی هستند، غالبا خوش‌برخوردند اما کم‌طاقت. زمانی که آن‌ها عصبانی‌اند نزدیک آن‌ها نباشید.
از آن‌جایی که عسلی ترکیب سبز و قهوه‌ای است آن‌ها همه خوبی‌های چشم‌قهوه‌ای ها را و سبز‌ها را با هم دارند.  آن‌ها در جستجوی خطر هستند، عاشق تفریح و هم‌سفران خوبی هستند. تجربه کردن چیزهای جدید را دوست دارند و با این‌که روابط عاطفی کوتاه مدت را تجربه می‌کنند اما آدم‌های بسیار رمانتیکی هستند.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید