دارچین چربی سوز

دارچین چربی‌هایتان را می‌سوزاند!

سه شنبه, آبان 19, 1394 - 22:23 توسط تحریریه بادبادک

تحقیقات نشان داده است مصرف روزانه‌ی یک‌چهارم قاشق چایخوری دارچین، سوخت و ساز بدن را اتا ۲۰ برابر بیشتر از توانایی طبیعی بدن افزایش می‌دهد و به بدن اجازه می‌دهد تا چربی‌ها و کالری‌های ذخیره شده را با سرعت بیش‌تر و بهتری بسوزاند.
در حقیقت هنگامی که سوخت و ساز بدن افزایش می‌یابد، بدن این توانایی را پیدا می‌کند که برای انرژی مورد نیازش از چربی ذخیره شده در سلول‌ها استفاده کند.
اگر بدن افراد دارای رژیم‌های غذایی از سوخت و ساز پایینی برخوردار باشدِ بدن آن‌ها به خوبی چربی‌های اضافه سلولی را نمی‌سوزاند و در نتیجه وزن آن‌ها نه این‌که کم نمی‌شود بل‌که شاید زیاد‌تر هم شود.
بر اساس این مطالعات زمانی‌که دارچین را با غذا مصرف کنیم- نه به صورت جداگانه- ین ادویه به بدن کمک می‌کند تا قند ذخیره شده را بهتر و کارآمد‌تر بسوزاند و در نتیجه‌ی این کار قند خون کاهش می‌یابد. با کاهش یافتن سطح قند خون، بدن می‌تواند سطوح انرژی، میل به غذا و سیگنال‌های گرسنگی خود را تنظیم کند.
علاوه بر این تمایل بدن برای ذخیره چربی هم کاهش می‌یابد. 
با فوایدی که به خاطر افزایش سوخت و ساز و تعادل قند خون نصیب بدن می‌شود دارچین در نهایت به سلول‌های چربی درون بدن کمک می‌کند تا نسبت به سطح انسولین خون پاسخ داده و دارای عکس‌العملی سریع باشند که در نتیجه کاهش وزن و سوختن چربی‌ها را باعث می‌شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید