رنگ موی پاییزی خانم‌ها

يكشنبه, آبان 17, 1394 - 07:19 توسط تحریریه بادبادک

اگر می‌خواهید با جریان مد همراه باشید و در روزهای سرد  سال چهره گرم و مطبوعی داشته باشید، با شروع روزهای پاییزی با رنگ موهای ملایم و روشن خداحافظی کنید و سراغ رنگ‌هایی با تُن قرمز، زرد، نارنجی و بنفش بروید. البته رنگ مشکی و قهوه‌ای تیره، رنگ‌های چهار فصلی هستند که طرفدارهای خاص خودشان را دارند. 

پیشنهادهای پاییزی:
مشکی، اتخابی برای همیشه. این رنگ به کسانی پیشنهاد می‌شود که مدت طولانی تصمیم به تغییر رنگ ندارند. اگر موهای شما به وسیله دکلره روشن شده، از این رنگ بپرهیزید چون به موهای شما آسیب می‌رساند. 

برای متعادل نگه داشتن سایه‌های باقی مانده از تابستان، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ قهوه‌ای به عنوان رنگ زمینه و از رنگ کاراملی به عنوان لایت سایه استفاده کنید. اگر به طور کلی تمایلی به رنگ موی تیره ندارید، می‌توانید به آرایشگرتان بگویید موهای آفتاب دیده‌تان را روشن‌تر نگه داشته و برای ریشه موها از سایه تیره‌تری استفاده کند. 

رنگ مسی، گرمایی در عمق. در این فصل رنگ‌های قرمز را با رنگ‌های دارچینی یا مسی ترکیب کنید. اگر رنگ موی قرمز آتشین دارید با این رنگ‌ها کمی نرم‌تر و لطیف‌تر به نظر می‌رسید. نیازی نیست که تمام قسمت‌های سر را رنگ کنید فقط روی تارهای داخلی از سایه‌های دارچینی استفاده کنید. این کار باعث می‌شود عمق موها گرم‌تر به نظر بیاید.

رنگ روشن مش برای گرمای تابستان بسیار دل‌نشین و مناسب است. اما با سرد شدن هوا این رنگ خوش‌نشینی خود را از دست می‌دهد و بهتر است تا تابستان سال آینده با این مش‌ها خداحافظی کنید. استفاده از رنگ‌های روشن در تابستان و رنگ‌های گرم در زمستان یکی از مهم‌ترین اصول رنگ کردن مو است. 

ماهاگونی، رنگی برای همه. این رنگ با تمامی پوست‌ها مطابقت دارد و گرمی به‌خصوصی به چهره‌ها می‌بخشد. 

بنفش جسور و درخشان. این رنگ جز رنگ‌هایی است که زدنش جرات می‌خواهد و تنها در صورتی خوش‌رنگ می‌شود که ابتدا موی‌تان را دکلره کرده باشید. 

اما مد امسال چیست؟
پاییز امسال، رنگ موی بلوند عسلی را بسیار خواهید دید. از عسلی معمولی گرفته تا رنگ طلایی تیره. اگر شما بلوند روشن هستید با توجه به مد این فصل می‌توانید موهایتان را لایت بلوند متوسط کنید. برای کسانی هم که بلوند تیره هستند لولایت بلوند متوسط یا تیره‌تر توصیه می‌شود. روی هم رفته پاییز امسال را با رنگ‌های خانواده بلوند بگذرانید. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید